ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

А головне своєчасно: Сумський муніципалітет звітує про готовність місць для купання

Місця відпочинку біля води піддали перевірці
Depo.
17 липня 2015 12:24
ФОТО: depo.ua
А головне своєчасно: Сумський муніципалітет звітує про готовність місць для купання
А головне своєчасно: Сумський муніципалітет звітує про готовність місць для купання

Місця відпочинку біля води піддали перевірці Спеціальна комісія з перевірки місць масового відпочинку населення на водоймах оглянула такі місця в Сумах, пише Суми.depo.ua з посиланням на Муніципальний інформаційний портал.

До складу комісії увійшли представники Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Головного управління Держсанепідслужби, правоохоронних органів та рятувально-водолазної служби.

Комісія перевіряла наявність рятувального посту та рятувального оснащення, переодягальні, водопостачання, туалетів, місць для збору твердих побутових відходів, висновків про обстеження дна та зони купання, а також лабораторних замірів води тощо.

За підсумками перевірки чиновники звітують: у місцях відпочинку біля води, що в обласному центрі, є необхідний мінімум засобів порятунку на воді, є інструктори, котрі пройшли спеціальне навчання, і, вперше, 100% обстежено дно всіх місцин. Міська рятувальна станція також укомплектована всім необхідним і працює нині у цілодобовому режимі.

Нагадаємо, через два тижні, 2 серпня, відзначається народно-православне свято День пророка Іллі. За традицією, після 2 серпня перестають купатися, бо кажуть "Ілля воду остудив", або "До Іллі мужик купається, а з Іллі - з водою прощається", пише Вікіпедія.  З цього дня з'являються перші ознаки наближення осені, а саме - відчутна різниця між температурами ночі і дня. 

Більше про розторопних сумських чиновників читайте на Суми.depo.ua