ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

65% сумчан байдужі до спорту - опитування (ІНФОГРАФІКА)

Соціологічні дослідження Socium rate поцікавилося, як ставляться городяни до занять фізкультурою
Depo.
2 липня 2015 12:47
ФОТО: depo.ua
65% сумчан байдужі до спорту - опитування (ІНФОГРАФІКА)
65% сумчан байдужі до спорту - опитування (ІНФОГРАФІКА)

В опитуванні взяли участь 604 респонденти, старших за 18 років. Воно було проведено методом face-to-face, передає Суми.depo.ua.

Серед опитаних 35,4% займаються певним видом спорту, зокрема: фітнесом, відвідують тренажерний зал, бігають, займаються боксом, боротьбою, футболом, тенісом, волейболом, біатлоном, їздять на велосипеді, роблять зарядку, займаються йогою, танцюють. Решта 64,6% спортом не займаються. У той же час у більшості європейських країн частка населення, що займається спортом, становить 40-50%.

Однією з основних причин такого розриву, на думку організаторів дослідження, є недостатня державна пропаганда здорового способу життя, фізкультури і спорту, особливо серед дітей дошкільного віку, яким простіше закріпити звичку фізичної активності.

65% сумчан байдужі до спорту - опитування (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

 

Значна частина респондентів (73,8%) відповіли, що для них заняття спортом - це спосіб підтримки спортивної форми; 15,4% асоціюють фізкультуру з гарним настроєм; для 10,9% - це спосіб оздоровлення, схуднення та відпочинку.

65% сумчан байдужі до спорту - опитування (ІНФОГРАФІКА) - фото 2

 

Щодо інфраструктури спортивної галузі в Сумах - 78,5% городян вважають її достатньою, 21,5% впевнені, що її необхідно поліпшити.

65% сумчан байдужі до спорту - опитування (ІНФОГРАФІКА) - фото 3

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua