ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

500 днів поспіль сумчани моляться біля будівлі мерії

19 липня в Сумах відзначили ювілей спільної молитви за мир в Україні
Depo.
20 липня 2015 11:30
ФОТО: depo.ua
500 днів поспіль сумчани моляться біля будівлі мерії
500 днів поспіль сумчани моляться біля будівлі мерії

На площі Незалежності щодня збираються представники різних конфесій: протестанти, православні, католики, передає Суми.depo.ua.

Зазвичай це кілька десятків людей, а в неділю - до кількох сотень. Часто приїздять гості з інших міст, військові капелани, учасники АТО та жителі регіонів України, яких торкнулася війна.

Під час виступів представників різних церков звучали заклики молитися не лише за мир та українських воїнів, але й за ворогів України, щоб Господь відкрив їм очі на їхні злочини.

"Росіяни не є ворогами українців, ми є братами. Я сам довгий час жив у Росії і багато українців живуть там і зараз. Але нинішні події показують, що трапляється, коли правителі та народ відступають від Бога та Його заповідей", - сказав під час виступу архиєпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви (Київський Патріархат) Мефодій (Срібняк).

Сумчани продовжуватимуть щодня виходити на спільну молитву за мир в Україні та сподіваються, що в інших містах українці так само постійно та щиро моляться за це, пише risu.org.ua.

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua