ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тринадцять сумських мільйонерів вже з'явились зі звітами до податкової

На Сумщині 13 платників податків загалом задекларували дохід у сумі майже 32 мільйона гривень
Depo.
10 квітня 2015 11:44
ФОТО: depo.ua

Станом на 1 квітня 2015 року до органів фіскальної служби області надійшло 13 декларацій від громадян, загальний річний оподатковуваний дохід яких перевищував 1 мільйон гривень. З них 7 "мільйонерів" проживають у Сумах, 1 - у Ромнах, 2 - у Кролевці, 2 - у Сумському районі, 1 - у Буринському районі.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Сумській області, пише Суми.depo.ua.

Зазначеними громадянами задекларовано загальний річний оподатковуваний дохід у сумі 31 млн. 963 тис.грн., а сплатять вони разом 854 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Найбільше жителів Сумщини, які у минулому році отримали мільйонні статки, декларували доходи від отримання дивідентів та додаткових благ - 18,5 млн. грн., у вигляді заробітної платні - майже 6 млн. грн., надання в оренду рухомого та нерухомого майна - 2,8 млн. грн., отримання спадщини - 1,4 млн. грн., виграш у державну лотерею - 1 млн. грн.

"З практики минулих років можна зробити висновок, що пік активності декларантів-мільйонерів приходиться на кінець квітня. Тож усіх, хто не встиг виконати свій обов'язок перед державою, ми чекаємо до 1 травня 2015 року у центрах обслуговування платників податків", - зазначила Наталія Мірошнікова, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Сумській області.