"Ворожка" разом із порчею "зняла" із 22-річної сумчанки велику суму грошей

Дівчина віддала двом аферисткам $3400, 470 гривень та пару золотих сережок

До 22-річної дівчини на зупинці громадського транспорту підійшла жінка років 50-ти, і запитала як пройти на одну з вулиць міста, пише Depo.Суми з посиланням на відділ комунікації поліції сумської області.

Дівчина почала пояснювати, але співрозмовниця, раптом пильно глянувши дівчині в очі заявила: "а тобі пороблено, дитино, і порча наведена на всю вашу сім’ю. Є і в тебе проблеми зі здоров’ям, і батьки хворіють, і розрив у тебе колись був важкий з коханим. Та ще бачу твою близьку людину у формі".

Почувши таке з вуст незнайомки, дівчина була вражена. І справді - і вона хворіла, і батьки, і з хлопцем не так давно розлучилася, і дядько носить служить в районі проведення АТО.

Врешті жінка заявила, що щоб позбутися порчі, треба провести спеціальний ритуал.
Далі зловмисниця наказала своїй майбутній жертві піти додому, проговорюючи подумки вказану молитву, ні з ким не спілкуючись і ніде не зупиняючись.

Дівчина пішла додому, взяла всі наявні в оселі гроші – $3400, 470 гривень та пару золотих сережок, загорнула їх у хустку, туди ж поклала і власне фото, та прихопила сире куряче яйце для проведення ритуалу.

Потім прийшла на площу Незалежності, де її домовилася чекати зловмисниця. Та наказала дівчині, викласти всі принесені гроші хрестом, та прочитати над ними якусь молитву.

Після чого "ворожка" заявила, що порча наведена на гроші дуже сильна, і молитва не допомогла. Тому дівчині, необхідно буде цієї ж ночі піти з грошима на кладовище, знайти поховання з таким же ім’ям, як у її колишнього хлопця, який нібито й навів порчу, і поклавши гроші на могилу знову прочитати над ними молитву.

Дівчина, посилаючись на страх, категорично відмовилася йти опівночі на цвинтар.

Тоді до шахрайки приєдналася спільниця. Вона повідомила дівчині, що замість неї на кладовище з усіма грошима може сходити ворожка.

Наївна дівчина, довірившись злочинцям, віддала їм всі свої збереження, а через три години прийшла на вказане місце за "очищеними" грошима, але як і варто було очікувати, ніяких благодійниць там не виявилося. Лиш наступного дня одурена людина звернулася за допомогою до поліції.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 "Шахрайство".

Кримінального кодексу України та розпочала розшук зловмисниць.

Їх прикмети:

Перша жінка: на вигляд 50-55 років, зріст 165-170 см., середньої статури, слов’янської зовнішності, має довгий ніс, великі окуляри для зору круглої форми. В руках тримала жіночу сумку коричневого кольору. Була одягнута у в’язану коричневу шапку, в’язаний коричневий шарф, рудо-коричневу довгу норкову шубу.

Друга жінка: на вигляд 50-60 років, зріст 160-165 см., середньої тілобудови, слов’янської зовнішності. Була одягнута в чорну шапку, чорну шубу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Суми

Мітки: #поліція