ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сумщина" й надалі існуватиме без головного редактора

У крісло в.о. збираються посадити активіста Революції Гідності
Depo.
14 липня 2015 10:18
ФОТО: depo.ua

Члени ради співзасновників газети "Сумщина" просять призначити в.о. головного редактора представника одного з кількох громадських об'єднань, що утворилися на хвилі Революції Гідності, Сергія Мошу. Про це повідомило джерело Суми.depo.ua.

Після того, як Рада співзасновників газети на минулому засіданні не змогла визначитись з кандидатурою головреда, 13 липня Рада вирішила, що доцільно призначити чергового виконувача обов'язків. З двох кандидатів, що претендують нині на посаду, співзасновники обрали Сергія Мошу, який тривалий час наполегливо намагається вибороти цю посаду.

Формально цей вибір Ради виглядає як рекомендація заступнику голови обласної ради Вірі Лаврик (повноцінного Голови на Сумщині немає вже півроку) призначити на посаду в.о. редактора газети зазначеного кандидата.

Нагадаємо, тиждень тому по чотири голоси членів Ради співзасновників було віддано порівну за двох із трьох претендентів - спеціаліста відділу інформаційно-аналітичної роботи обласної ради Наталію Розторгуєву та Сергія Мошу. Кандидатуру Розторгуєвої було знято з тих мотивів, що вона перебуває у відпустці.

Коли буде призначено повноцінного редактора обласної газети наразі невідомо.

Більше новин про чиновницькі звитяги на Сумщині читайте на Суми.depo.ua