ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сумижитло" знову залишили комунальним "пупом" міста

Депутатський корпус не зміг прийняти рішення про проведення конкурсу з визначення суб'єктів господарювання на будинки, які обслуговує КП "Сумижитло"
Depo.
21 травня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua
"Сумижитло" знову залишили комунальним "пупом" міста
"Сумижитло" знову залишили комунальним "пупом" міста

Близько трьох годин народні обранці обговорювали необхідність демонополізації ринку послуг ЖКГ. Вони неодноразово відзначали, що комунальний ЖЕК не в силах і не в змозі налагодити нормальну роботу з обслуговування городян. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на 0542.ua.

Втім, не всі депутати погодилися з думкою, що необхідно знищити комунальний ЖЕК.

Наприклад, Ігор Перепека запропонував владі визначитися з тим, хто повинен обслуговувати городян - приватні ЖЕКи або комунальний, вивчити досвід європейських країн і тільки після цього приймати якісь рішення. Крім того, він нагадав керівництву міста, що "Сумижитло" - комунальна компанія. Вона підпорядковується мерії і безпосередньо меру, тобто проблема криється в неефективній організації роботи владою.

Долю "Сумижитла" визначило поіменне голосування. За проведення конкурсу висловилися 31 чоловік, проти - 9, утрималися - 11. Для прийняття рішення необхідно було 39 голосів депутатів.