ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сумиобленерго" відтепер збиратиме гроші наперед

З початку червня в квитанції підприємства були внесені зміни
Depo.
10 червня 2015 12:54
ФОТО: depo.ua
"Сумиобленерго" відтепер збиратиме гроші наперед
"Сумиобленерго" відтепер збиратиме гроші наперед

Якщо раніше розрахунки за спожиту сумчанами електроенергію проводилися за попередній місяць, тепер їх будуть приводити до фактичного періоду споживання. Тому в квитанціях з'явилися дві нових комірки: "Рекомендований розмір передоплати за період з_ по_" і "Рекомендовано до оплати".

Так, у комірці "Разом до оплати" вказана сума (грн з ПДВ) до за використану електричну енергію з урахуванням боргу на початок розрахункового періоду.

У розділі "Рекомендований розмір передоплати за період з_ по_" - сума передоплати (грн з ПДВ), яку "Сумиобленерго" пропонує здійснити побутовим споживачам. Це оплата за фактично спожиту електричну енергію в поточному місяці.

У "Рекомендовано до оплати" враховуються нарахування відповідно до показань приладів обліку, знятих лінійними контролерами (з урахуванням пільги та субсидії) + рекомендований розмір передоплати за період з_ по_.  

"Сумиобленерго" просить споживачів відповідально поставитися до оплати рахунків у повному розмірі, пише Суми.depo.ua з посиланням на topgorod.