ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Сумихімпром" спростував чутки про забруднення міста кислотою

Міська влада після свого візиту на підприємство розповіла про аварію, що сталася вранці
Depo.
22 травня 2015 15:10
ФОТО: depo.ua
"Сумихімпром" спростував чутки про забруднення міста кислотою
"Сумихімпром" спростував чутки про забруднення міста кислотою

За словами начальника відділу з надзвичайних ситуацій Артура Петрова, нештатна ситуація сталася на підприємстві о 9:30. З апарату, який знаходився на ремонті, стався витік півтори тонни сірчаної кислоти в спеціальний резервуар, встановлений для прийому хімреактивів при екстрених ситуаціях.

Як зазначає чиновник, надзвичайна подія не призвела до забруднення атмосфери або грунту. Кислоту погасили кристалічним розчином кальцинованої соди. Хоча процес дезактивації затягнувся на пару годин.

Ніхто із співробітників "Сумихімпрому" не постраждав і за медичною допомогою не звертався, передає Суми.depo.ua з посиланням на 0542.ua.

На питання про причини події, начальник відділу Артур Петров відповів, що витік хімічно небезпечної речовини виник під час планового ремонту обладнання. При цьому не дав чіткої відповіді, що спровокувало це.

З приводу того, чому була дана команда в школах і дитсадках Хіммістечка закривати вікна і обмежити перебування дітей на повітрі, чиновник запевнив, що це було просте перестрахування. 

Нагадаємо, вранці 22 травня на ПАТ "Сумихімпром" при проведенні робіт стався викид парів сірчаної кислоти з контактного апарату.