ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Приз" – автомобіль! Мешканка Сумщини надіслала аферистам 2,5 тисячі гривень

54-річна мешканка Шостки отримала на мобільний телефон повідомлення "Вітаємо! Ви виграли автівку"
Depo.
8 червня 2015 09:47
ФОТО: depo.ua
"Приз" – автомобіль! Мешканка Сумщини надіслала аферистам 2,5 тисячі гривень
"Приз" – автомобіль! Мешканка Сумщини надіслала аферистам 2,5 тисячі гривень

Відповідно інформації, викладеній на інтернет-сторінці, аресу якого була вказана в смс-повідомленні, мобільний номер жінки дійсно став переможцем в розіграші автомобіля "Hyundai Accent". Але щоб отримати приз, необхідно було сплатити 1% від вартості авто. Жінка з цією умовою погодилася, і попросила 34-річного зятя про допомогу, пише Суми.depo.ua.

Той зателефонував за номером телефону, з якого прийшла смс-ка, та поспілкувався з "менеджером по роботі з клієнтами". За словами "представника автофірми", перш ніж їхати до столиці за призом, потрібно перерахувати вказану суму на банківську картку, номер якої він тут же продиктував. В той же день гроші були надіслані.

Однак зайшовши на цей сайт повторно, зять потерпілої знайшов там номер київського стаціонарного телефону та адресу, за якою, начебто, знаходиться вказана фірма. Чоловік звернувся за цим номером і з'ясував, що він належить представництву "Mercedes" в України, і ніяких подібних акцій ця організація не проводила.

Лише після цього потерпіла зрозуміла, що стала жертвою шахрайства, і звернулася з відповідною заявою до міліції.

За даним фактом слідчим Шосткинського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України "Шахрайство".

Нагадаємо, як вже повідомлялося, майже 9 000 гривень втратила жителька Шостки, намагаючись заощадити на купівлі через інтернет.