ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Плюнувши" на мегажек, мер Сум прогадав з напрямком вітру

Олександр Лисенко звернувся до Сумського обласного тервідділення Антимонопольного комітету з приводу останніх подій на КП "Сумижитло" і отримав неочікувану відповідь
Depo.
18 червня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua
"Плюнувши" на мегажек, мер Сум прогадав з напрямком вітру
"Плюнувши" на мегажек, мер Сум прогадав з напрямком вітру

Міський голова наголосив на самовільному підписанні ЖЕКом угод з чотирма приватними фірмами на обслуговування будинків сумчан. Проте реакція АМКУ виявилася неоднозначною для сумської мерії: до незаконних дій комунального підприємства призвела, за інформацією тервідділення, сама міська влада. Про це пише Суми.depo.ua з посиланням на topgorod.

АМКУ наголошує: КП "Сумижитло" вийшло за межі своїх повноважень та діяло всупереч закону. Укладені ним угоди не несуть ніяких прав і зобов'язань, тому й кваліфікацію у сфері порушення конкурентного законодавства їм дати не можна.

Однак Антимонопольний комітет звернув увагу на те, що раніше питання про діяльність "Сумижитла" уже розглядалися. Так, суд підтвердив його висновки про незаконність рішення виконкому від 16 жовтня 2012 року з визначенням комунального підприємства виконавцем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій без проведення конкурсу.

Також суд підтвердив висновок АМКУ про незаконність розрахунку КП "Сумижитло" тарифів на послуги, які не відповідають Постанові Кабміну № 869.

Враховуючи це, тервідділення АМКУ заявило, що саме небажання сумської влади виконувати вимоги законодавства та численних рішень АМКУ, правомірність яких визнана судом, і призвели до абсурдності дій керівництва КП "Сумижитло". 

Більше новин про життя Сумщини читайте на Суми.depo.ua