ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Після нас хоч потоп": Мешканці Охтирки самі перетворили своє місто на "Венецію" (ФОТОФАКТ)

Під час дощу, який пройшов минулої п’ятниці, у багатоповерхових будинках крізь діряву покрівлю потоки води лились в квартири зверху, а знизу заливало підвали
Depo.
3 червня 2015 13:06
ФОТО: depo.ua
"Після нас хоч потоп": Мешканці Охтирки самі перетворили своє місто на "Венецію" (ФОТОФАКТ)
"Після нас хоч потоп": Мешканці Охтирки самі перетворили своє місто на "Венецію" (ФОТОФАКТ)

У військкоматі вода "переступила" через поріг і полилася всередину. Довелося терміново викликати пожежну машину і відкачувати, щоб не пошкодило електропроводку та техніку. Особливо постраждали помешкання по вулицях Полтавській, ХХ Партз'їзду, провулках Малиновому і Прирічному, пише Суми.depo.ua.

За словами міської влади, дощ "вимив" давні проблеми дерибану землі, коли ділянки роздавали наліво і направо, а де відбувався і самозахват.

"Понаставляли гаражів на колекторах, на ливневих каналізаціях, на дренажних канавах. Ось, наприклад, військкомат і навколишню територію залило тому, що поряд збудовані 8 гаражів. Забудовники навезли землі, підняли рівень ґрунту набагато вище, ніж решта нерухомих об'єктів", впевнений міський голова Охтирки Ігор Алєксєєв.

"Після нас хоч потоп": Мешканці Охтирки самі перетворили своє місто на "Венецію" (ФОТОФАКТ) - фото 1

"Після нас хоч потоп": Мешканці Охтирки самі перетворили своє місто на "Венецію" (ФОТОФАКТ) - фото 2

"Після нас хоч потоп": Мешканці Охтирки самі перетворили своє місто на "Венецію" (ФОТОФАКТ) - фото 3

На вулиці Полтавській, яку постійно заливало, в минулому році було зроблено водовідведення та ливнева каналізація. Але один з мешканців заткнув трубу поліетиленовим пакетом, набитим тряпіччям, щоб на його город не потекла вода, дивується мер.

Також міська влада обстежила стан ливневої каналізації вздовж домоволодінь і виявила, що кілька власників вивели свою будинкову каналізацію в цю систему і користуються нею вже кілька років, повідомляє Роксолана.