ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Нічні вовки" і геніталії дєдушкі Путіна

Питання "побєдного" вояжа "нічних вовків" Європою набуваю просто якогось планетарного масштабу. І вже навіть хочеться сказати: а нехай катяться
Depo.
25 квітня 2015 22:16
ФОТО: depo.ua
"Нічні вовки" і геніталії дєдушкі Путіна
"Нічні вовки" і геніталії дєдушкі Путіна

Зрештою не нам вирішувати пускати чи не пускати до Європи російських клоунів на мотоциклах. Загалом, українці мабуть не відмовились би, щоб вовки-хірурги таки завітали в Україну через ДНР або ЛНР, а там випадково нарвалися на якийсь український блок-пост, а там прикрий інцендент... Однак, дурних навіть серед вовків Путіна нема, тож вони ломляться в Європу і не дають спокою навіть у вихідну суботу офісу Меркель, який відкликає їм візи. Таке враження, що зараз в світі три проблеми: землетрус в Непалі, "Ісламська держава" та "Нічні вовки".

Так от іноді здається, що аби не було стільки галасу навколо вояжу Золдостанова зі своїми "онукамидєдоввоєвалі", то простіше і навіть корисніше було б їх таки пустити. Для чого? Ну, по-перше, стільки би смороду не було і піару клоунам, які зараз в Росії як мінімум герої на рівні з "дєдами", адже, ведуть справджню війну з усією Європою за право тицьнути німців носом у їх поразку і ганьбу.

А, по-друге. Звісно, навряд чи "вовки" почнуть прямо в Польщі їсти млинці з лопати і кидатися пасхальними яйцями, але, є всі підстави очікувати, що вони якось таки відзначаться в Європі. Що вони таки зуміють здивувати пересічного європейця якимось "русским духом". Та так здивувати, що дивишься і підтримка України зросте. Та й німці напевно прямо в Берліні дізналися би про себе багато нового і цікавого від "нащадків побєдітєлєй". Так що навіть цікаво було б подивитися на пробіг вовків, а не на боротьбу навколо нього.

От Путін зараз практично нікуда не їздить і ми чимало втрачаємо. А які шикарні виступи Ху були в Мілані, коли він розповів про генеталії "дєдушки и бабушки". А яке ми побачили обличчя Меркель, коли Путні повідав їй про "результати шлюбної ночі". Ну і так далі. Так що українцям не варто боятися "русских" в Європі, хай на них дивляться...