ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як "Фейсбук животворний" запалює печі у провінційних школах

На Різдво директор Прилуцької дитячої спортивної школи Сергій Маценко забив на сполох
Depo.
13 січня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua
Як "Фейсбук животворний" запалює печі у провінційних школах
Як "Фейсбук животворний" запалює печі у провінційних школах

Вдарили морози, а приміщення закладу нічим опалювати. На своїй сторінці у соцмережі Фейсбук він закликав небайдужих допомогти врятувати школу і дати ‘її вихованцям можливість займатися спортом, пише Depo.Суми.

Чоловік повідомив, що дрова закінчилися і чим топити, він не знає. Хоч старі стільці пали! І це тоді, як наприкінці жовтня було відзвітовано про нову котельню з двома твердопаливними і двома газовими котлами.

Міське керівництво спочатку "відгородилося стіною". Мовляв, вирішуйте це питання самі. Щоправда, надали трактор із причепом, який, як написав Сергій Маценко у соцмережі, мабуть, і потрібно було спалити?

Але за кілька днів ситуація змінилася. Коли новина розлетілася по області, прилуцька влада почала-таки діяти.

"Завдяки Інтернету мене почули. З місцевого бюджету нещодавно виділили кошти, тепер міняємо вікна й двері на нові, пластикові. Благодійники забезпечили школу дровами, аж до весни вистачить. Зокрема, й мої друзі-афганці теж відгукнулися. Дякую всім, хто не дав нам замерзнути цієї зими, - розповів директор Прилуцької ДЮСШ Сергій Маценко. -У приміщенні стало затишно й комфортно. Згодом і дах відремонтуємо. Нині ми в центрі уваги і охочих допомогти багато. У Прилуцькій спортивній школі наразі навчається 500 дітей. Діє чотири секції - волейбольна, футбольна, легкої атлетики та шахів. Нещодавно відкрилося і футбольне відділення для дівчаток. Вихованці не просто присвячують вільний час спортивним заняттям, а й беруть участь у різних змаганнях, виборюючи призові місця. Гордість школи - чемпіон із футболу Максим Голін, чемпіонка з волейболу Оксана Пилипенко", - цитує gorod.cn.ua Сергій Маценка.

"Фейсбук животворний" запалює печі у провінційних школах - фото 1

"Фейсбук животворний" запалює печі у провінційних школах - фото 2

"Фейсбук животворний" запалює печі у провінційних школах - фото 3

Добре, що дорослі схаменулися та подарували дітям на Різдвяні свята теплу школу, констатує директор.

Більше про життя Сум та Чернігова читайте на Depo.Суми