ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Електроавтотранс" не хоче ділитись подробицями угоди про закупівлю тролейбусів

Громадським активістам керівник підприємства відповів, що умови оборудки "є конфіденційними"
Depo.
16 липня 2015 09:06
ФОТО: depo.ua
"Електроавтотранс" не хоче ділитись подробицями угоди про закупівлю тролейбусів
"Електроавтотранс" не хоче ділитись подробицями угоди про закупівлю тролейбусів

Керівник "Електроавтотрансу" Олександр Перчаков вважає, що інформація про угоду між підприємством та ТОВ "Торговий дім "Літан" про закупівлю б/у тролейбусів для потреб міста є конфіденційною і не може бути надана громаді міста, пише Суми.depo.ua. Нагадаємо, йдеться про закупівлю 20 тролейбусів на суму майже 15 мільйонів гривень.

Як повідомив громадський активіст Дмитро Шестерньов, який довгий час відстоює прозорість інфраструктурних рішень міської влади, він отримав від Перчакова відповідь на запит про доступ до публічної інформації, де той відмовив у оприлюдненні угоди. Це, вважає активіст, змушує сумніватись у чесності і вигідності для сумчан цього придбання.

"Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов'язані оприлюднювати та надавати інформацію, що становить суспільний інтерес, - говорить Шестерньов. - Тим паче, що директор КП "Електроавтотранс" уже неодноразово надавав громадськості неточну інформацію. Тому невідомо, чого саме чекати цього разу".

Тема закупівлі тролейбусів тягнеться в Сумах довгими місяцями. Проблеми почались тоді, коли корпорація "Богдан Моторс", посилаючись на скачки долара, попросила в тролейбусного парку більше грошей за одиницю транспорту. Тоді і виявилось, що в укладеному договорі все-таки існує пункт про прив'язку ціни тролейбусів до іноземної валюти. Хоча до цього директор КП "Електроавтотранс" Олександр Перчаков, коментуючи укладену домовленість, "божився" в протилежному.

Більше новин про транспортні інтриги на Сумщині читайте у Суми.depo.ua