ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Діпромісто" вступилося за Жука

Київський інститут спростовує висновки спецкомісії, на підставі яких мер Сум проводить звільнення
Depo.
16 квітня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua

На початку тижня міський голова оголосив про кадрові зміни в департаменті містобудування та комунальному підприємстві "Сумижитло". Своїм розпорядженням він зняв з посади Анатолія Жука та Андрія Лагутіна відповідно. Градоначальник зазначив, що своє рішення прийняв, грунтуючись на зверненні ГО "Майдан" і результатах роботи спеціальної комісії, яка перевіряла департамент протягом майже 3 місяців.

Київський інститут "Діпромісто", який розробляв Генеральний план Сум, проаналізував акт спецкомісії, і розвіяв наведені зауваження.

Так, члени спецкомісії вказали в своєму акті, що "в проекті немає жодного рішення щодо розвитку міста", але в інституті заявили зовсім інше. Згідно завдання з проектування змін до Генерального плану, "Діпромісто" було запропоновано розвиток селищної зони міста (під багатоквартирне будівництво та садове будівництво), збільшення площі зелених зон (майже на 60 га), розвиток міського транспорту і доріг і т.д.

Крім того, інститут вказав, що зазначені в документі спецкомісії зауваження щодо забудови вул. Кірова, Криничної, Лугової не обгрунтовані, оскільки їх забудова передбачається Генпланом. Причому проектанти відзначили, що ніякої вул. Криничної біля оз. Чеха, як вказують члени комісії, не існує.

Враховуючи вищезазначене, інститут "Діпромісто" вважає, що висунуті в актах комісії зауваження не обгрунтовані, і не відповідає положенням Генерального плану міста.