У Чернігові з'ясують, хто найшвидше їсть деруни

У церемонії відкриття "Дерун-Фесту" візьме участь "гетьман України Богдан Хмельницький"

Depo.Чернігів
21 квітня 2017 15:49
ФОТО: depo.ua

У суботу, 29 квітня, о 13:00 у Чернігові на площі біля Катерининської церкви відбудеться відкриття "Дерун-Фесту". Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Вокруг света".

"Дерун-Фест" – це фестиваль вуличної їжі, присвячений головній страві поліської кухні - картопляним дерунам. У програмі – традиційні майстер-класи з приготування дерунів та змагання з їх поїдання.

У церемонії відкриття свята візьме участь "гетьман України Богдан Хмельницький". Після цього відбудеться фольклорне дійство і козацький перформанс.

О 14:30 на Красній площі буде встановлено рекорд України, який організатори поки що тримають в секреті.

Крім того, у програмі - унікальна анімаційна екскурсія "Стежками козацької слави Чернігова", історична реконструкція, знайомство з козацьким військом стародавнього міста, ярмарок "Містечко майстрів". Увечері чернігівські музеї на Валу відкриють свої двері для нічних екскурсій.

В рамках фестивалю "Дерун Фест" в Чернігові будуть діяти акції "Weekend за півціни" - проживання в готелях з 28 по 30 квітня зі знижкою 50%, а також "Один квиток на двох" - відвідування музеїв міста удвох з одним квитком 29 і 30 квітня.

Дрес-код свята - вишиванка.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми