Соцслужби Чернігівщини отримали прочуханки за Сашка, якого катувала мама

Резонансна історія шестирічного Сашка, над яким знущалась матір, показала на скільки безвідповідально ставляться до роботи соціальні працівники Чернігівщини

В Носівській райдержадміністрації, що на Чернігівщині, відбулась нарада щодо насильства над дітьми, участь в якій взяли уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба та представники Міністерства соціальної політики України. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Носівської райдержадміністрації.

Як повідомляє прес-служба РДА, "розмова вийшла досить жорсткою". Посадовці з'ясовували причини недопрацювань з боку працівників служби у справах дітей, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді РДА та правоохоронних органів регіону. Зрештою вирішили посилити роботу у сфері захисту прав дітей.

Зокрема, у двомісячний термін чиновники обстежать умови проживання та виховання дітей у всіх сім'ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Додамо, що в області через складні життєві ситуації в сім'ї на обліку служб у справах дітей перебувають понад тисяча дітей. Під соціальним супроводом - 980 сімей, в яких виховується більш ніж 1700 дітей.

Читайте також: Вибиті зуби, переламані пальці і розбита голова: Багатодітна чернігівка роками знущалась над сином

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми