Під час шкільних випускних у Чернігові посилять охорону правопорядку

Мер звернувся до патрульної та муніципальної поліції

Depo.Чернігів
16 травня 2017 18:10
ФОТО: depo.ua

У Чернігові під час випускних вечорів, що заплановані на 26 травня, буде посилене патрулювання міста. Про це із посиланням на прес-службу міської ради повідомляє Depo.ua.

Під час розширеної наради Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення керівнику Муніципальної поліції спільно з представниками підрозділу охорони громадського порядку міської патрульної поліції на час проведення випускних вечорів у школах посилити охорону території міста.

Крім того, міський голова звернувся з проханням також посилити охорону всіх об'єктів інфраструктури міста, на які здійснюються суттєві поточні видатки за рахунок міського бюджету на період випускних – це міський пляж, парки та ін.

"Відповідальні працівники повинні мати чіткий графік із зазначенням місць, де відбуваються святкові заходи, та контролювати подальше переміщення випускників. Ми повинні розуміти, що є певні ризики вандалізму. Я би дуже просив фізично забезпечити цілодобову охорону території міста", - сказав Владислав Атрошенко.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми