Неповнолітній чернігівський убивця сяде на 15 років

Юнак убив трьох людей і вчинив кілька розбійних нападів 

Depo.Чернігів
18 березня 2017 10:14
ФОТО: depo.ua

Деснянський районний суд Чернігова засудив неповнолітнього вбивцю. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Чернігівської області.

У жовтні 2013 року 17-річний хлопець зайшов до квартири одного з будинків на вул. Пухова в м. Чернігові, де проживала одинока жінка похилого віку, яка мала психічні розлади здоров'я, і кілька разів ударив жінку по голові цеглиною. Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень потерпіла померла на місці події.

На час розгляду справи в суді обвинувачений вже відбував покарання за вироком Новозаводського районного суду м. Чернігова за умисні вбивства 2 людей у м. Чернігові та розбійні напади на жителів міста. Ухвалюючи рішення, суд першої інстанції погодився із позицією прокурора щодо призначення максимальної міри покарання за сукупністю вчинених злочинів.

Вироком Деснянського районного суду у березні 2017 року неповнолітнього визнано винним в умисному вбивстві з хуліганських мотивів (п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України) і призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі. У зв'язку з тим, що вказаний злочин було вчинено до постановлення попередніх вироків, за сукупністю злочинів йому призначено максимально можливий розмір покарання для неповнолітніх – 15 років позбавлення волі.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми