На побиття школярки у Чернігові підлітків могла надихнути нова гра у соцмережах, - Кулеба

Правозахисник розповів про спільноти, де підлітки змагаються хто крутіший 

Depo.Чернігів
7 квітня 2017 12:03
ФОТО: depo.ua

Побиття школярок у Чернігові може бути наслідком нової жорсткої гри, якою підлітки бавляться у соцмережах, змагаючись за визнання. Про це написав Уповноважений з прав дитини Микола Кулеба, повідомляє Depo.ua.

Зі слів правозахисника, постраждала восьмикласниця Поліна розповіла про існування закритих діалогів, де компанії підлітків "забивають стрілки", щоб звести рахунки з визначеною жертвою і влаштувати з цього шоу. Її мама поскаржилась, що вже декілька днів отримує погрози з вимогою забрати заяву з поліції.

Микола Кулеба припускає, що до такої жорстокості підлітків могла надихнути нове змагання, що набуває популярності у соціальних мережах.

"В соціальній мережі набувають популярності спільноти "ЗАБИВЫ", "ULTRAPIR" і т.д. У них "змагаються" відео, де чисельна група підлітків в прямому сенсі забивають однолітків. Якщо твій "вайн_батл" набирає більшу кількість лайків і репостів – ти крутий, сміливий переможець! А у деяких спільнотах за перемогу ще й светрик дарують! Лише на одну з таких спільнот підписані 34 чернігівських підлітків, з яких 5 – друзі "головних героїнь" відео! Можливо, учасниці цієї бійки і не змагалися за винагороду, але підозрюю, що на таку жорстокість їх могло "надихнути" змагання в цих мережах", - пише правозахисник.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми