На Чернігівщині поліція викрила два гральних заклади

Заклади у ході перевірок виявили у місті Ніжин 

Depo.Чернігів
20 березня 2017 17:40
ФОТО: depo.ua

У Ніжині на Чернігівщині поліція "накрила" два заклади, де, всупереч закону, надавались послуги у сфері грального бізнесу. Про це із посиланням на прес-службу ГУ НП у Чернігівській області повідомляє Depo.Вінниця.

Так, в приміщенні лотомаркету по вулиці Шевченка в ході обшуку виявлено та вилучено 14 системних блоків комп'ютерів, 14 моніторів до них, ноутбук, 3 відеокамери спостереження та грошові кошти в розмірі 17 тисяч гривень та 300 доларів США. В приміщенні знаходилися адміністратор, охоронець та гравці, особи яких встановлені.

В приміщенні лотомаркету по вулиці Батюка в ході обшуку виявлено та вилучено 21 системний блок комп'ютерів, 21 монітор до них та грошові кошти в розмірі 3 тисячі гривень. В приміщенні знаходився адміністратор, особу якого встановлено.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Триває досудове розслідування.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми