Лідерка чернігівської банди підлітків вибачилась перед побитими школярками

14-річна Маша пообіцяла обірвати контакти з іншими учасниками групи

Depo.Чернігів
12 квітня 2017 12:15
ФОТО: depo.ua

Лідерка банди школярок, яка жорстоко лупцювала підлітків у Чернігові вибачилась перед своїми жертвами. Це вона зробила в ефірі ТРК Україна, повідомляє Depo.ua.

До студії програми "Говорить Україна" запросили трьох дівчат, які стали жертвами неадекватної агресії підлітків, відео з якими уже облетіло всю країну.

Одна з потерпілих Поліна Малоштан на запитання, що б вона хотіла, аби зробили з її кривдниками, побажала, щоб їх відправили до колонії.

"Щоб не тривало таке далі. Не хочу, щоб вони били дітей просто ні за що. І взагалі били, навіть якщо є причина. не пробачу. Якщо б мене не врятувала літня жінка, вони мене просто вбили б", – сказала дівчинка.

Лідер групи агресивних підлітків 14-річна Маша наважилась приїхати у студію, щоб попросити пробачення у дівчат.

"Вибач мене, будь ласка. Я робила неправильно", – сказала вона до побитої раніше дівчинки і заплакала. Вона звернулась до кожної з дівчат. Після цього лідер підліткової банди пообіцяла обірвати контакти з іншими учасниками групи.

Нагадаємо, що в Чернігові стався скандал навколо бійки школярок. Також поліція взяла справу щодо побиття школярок на контроль.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми