Чернігівського чиновника засудили на п'ять років за вкрадені 400 тисяч

Голова відділу райдержадміністрації привласнив бюджетні кошти, виділені на реконструкцію школи

Варвинський районний суд Чернігівської області виніс обвинувальний вирок голові відділу райдержадміністрації, який привласнив 400 тисяч гривень бюджетних коштів, виділених на реконструкцію школи. Про це повідомляє Depo.Суми з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

Ремонт у навчальному закладі проводився київською комерційною організацією, яка виграла тендер і отримала понад два мільйони гривень з державного бюджету.

Керівник відділу РДА та начальник державного будівельного підприємства домовилися з підрядником про завищення обсягів та вартості робіт. В результаті кошторис ремонту штучно виріс майже на чотириста тисяч гривень.

Суд визнав чиновника адміністрації винним за ч. 4 ст. 191 і ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України. Зловмиснику призначено покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі. Інші двоє фігурантів кримінального виробництва притягнуті до відповідальності за статтею 366 і 358 КК. Одного із них засуджено до двох років позбавлення волі з випробувальним терміном, іншому призначено штраф.

Нагадаємо, одна з дитячих спортивних шкіл на Вінниччині незаконно розтратила понад мільйон гривень бюджетних коштів.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми