Чернігівцям підвищать тарифи на воду

Нові тарифи стосуються тих споживачів, які не мають у помешканнях лічильників води

Depo.Чернігів
20 квітня 2017 15:07
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 20 квітня, на засіданні виконкому Чернігівської міськради затверджено нові нормативи питного водопостачання для споживачів комунального підприємства "Чернігівводоканал", які діятимуть з 1 травня. Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Високий вал".

У середньому вартість води для одного споживача, який не має лічильника, зросте на 15 відсотків. Як заявив начальник "Чернігівводоканалу" Сергій Малявко, це пов'язано із необхідністю стимулювати споживачів до встановлення лічильників, а також із тим, що багато містян хитрують при оплаті вартості води.

Зокрема, фахівці підприємства під час перевірок обстежували приватні будинки, в яких була прописана одна особа, а фактично, проживали 5 і більше.

Сергій Малявко також зазначив: добова норма споживання води для найпоширеніших категорій споживачів, які не мають лічильників, становитиме від 145 до 165 літрів. Раніше ця цифра становила від 120 до 125 літрів. Підвищення норм споживання води дозволить підприємству додатково отримати до 10 мільйонів гривень.

До того ж у місті діє програма встановлення приладів обліку бюджетним коштом для отримувачів субсидій, до якої чернігівці поки що не поспішають долучатися.

Більше про події на Чернігівщині та Сумщині читайте на Depo.Суми