Конотоп рапортує про демонтаж усіх радянських пам’ятників

Декомунізація відбувалася з квітня 2015-го по лютий 2016-го року

25 лютого 2016, 08:45

З метою виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" у Конотопі забезпечено демонтаж пам’ятників історії та монументального мистецтва, що були розташовані на території міста та пов’язані з періодом радянської доби, пише Depo.Суми з посиланням на прес-службу Конотопської міськради. 

У період з квітня 2015 по лютий 2016 року на території міста забезпечено демонтаж пам’ятників особам, які займали керівні посади в комуністичній партії СРСР, зокрема: пам’ятника Кірову С.М. (в міському парку культури і відпочинку), пам’ятників Радченку С.І. (пр.Миру) та Радченку І.І. (перехрестя вул.Лазаревського та пр.Червоної Калини). 

Демонтовано інформаційні дошки з наступних об’єктів культурної спадщини: Пам’ятне місце революційних подій (площа Свободи); Будинок, у якому народились і провели дитячі та юнацькі роки революційні діячі брати   Радченки С.І. та І.І. (вул.Г.Тхора) та з Будинку, у якому   3 березня 1917 року відбулось перше легальне засідання Конотопської організації РСДРП (б) (вул.Новікова).

Всі завдання передбачені вимогами Закону щодо демонтажу пам’ятників історії та монументального мистецтва, що увічнювали пам'ять про осіб, які займали керівні посади в комуністичній партії СРСР по місту Конотоп виконані у повному обсязі, йдеться у повідомленні.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Сумы

Метки: #декоммунизация