Сумська "Вікторія" вийшла у чвертьфінал аматорського кубку України

Після перемоги над чернігівської "Єдністю" команда стала єдиною на Сумщині, що вийшла на всеукраїнський рівень аматорського футболу

Сумська "Вікторія" вийшла у чвертьфінал…

Віце-чемпіон аматорського чемпіонату Сумської області з футболу, команда з Миколаївки "Вікторія" після перемоги над чернігівською "Єдністю" гарантувала собі участь наступного сезону у аматорському кубку України, повідомляє Depo.Суми.

Після домашньої перемоги в 1/8 Кубка з рахунком 2:0 "Вікторія" мала гарантований запас міцності і матч-відповідь це довів. Вже на 19 хвилині майже з дальньої лінії штрафного майданчика капітан "Вікторії" Ігор Пукась головою забиває перший гол.

Згодом чернігівчани заробили пенальті, але зрівняти рахунок не змогли - ворота Шаміля Абдулаєва на цей час залишилися "недоторками".

Вже за 2 хвилини Максим Мисловський також головою подвоює перевагу "Вікторії". Втім за 6 хвилин воротар Абдулаєв припустився помилки і пропустив надто "слабкий", що дозволило "Єдності" записати у свій актив гол престижу.

У другому таймі голів не забила жодна команда, але і без цього "Вікторія" - едина команда з Сумщини - гарантувала собі путівку у аматорський кубок України.