"Вікторія" перемогла команду "СумДУ-Барса-99" з "симпатичним" рахунком 11:1

Підопічні Артема Радіонова "розгромили" сумчан на домашньому полі

"Вікторія" перемогла команду "СумДУ-Барс…

З перших хвилин "Вікторія" атакувала, а на 13-й хвилині Богдан Варченко відкрив рахунок. Ще одним голом він відзначився у другому таймі, повідомляє Depo.Суми з посиланням на сайт ТОВ "Агрофірма Вікторія".

На 27-й хвилині гості, скориставшись помилкою суперника, забили єдиний в цьому матчі гол, а їх воротар вправно відбив пенальті. Проте на рахунку сумчан ще два автоголи – по одному в кожному таймі.

Голами в цій зустрічі відзначились Сергій Акулінов, Ігор Пукась, Максим Мисловський, Максим Ганжа, Денис Завгородній та Віталій Ханюков. У підсумку "Вікторія" – "СумДУ-Барса-99" 11:1.

"Вікторія" перемогла команду "СумДУ-Барса-99" з "симпатичним" рахунком 11:1  - фото 1